Aktuality -

Halloweenské strašení v ZŠ.
V podvečer 25. října 2017 se naše ZŠ, proměnila v hrozivě strašidelnou školu, ve které proběhla akce „Halloweenské strašení“, a to pro družinové děti 1.
4. třídy.
Této odvážné akce se nakonec zúčastnilo 25 statečných dětí, 2 paní vychovatelky a 5 strašidel.
Po příchodu do strašidelně vyzdobené školy, si děti odložily své věci do šatny ŠD a následovalo „strašidelné líčení“. Když jsme byli všichni nalíčeni, přišla na řadu očekávaná „strašidelná stezka odvahy“ po zhasnutých chodbách a třídách naší školy. Cestu nám osvětlovaly pouze strašidelně nazdobené lucerničky a ve stínech těchto lucerniček, pak číhala zmiňovaná strašidla. Děti vyrážely na stezku odvahy ve dvojicích a s baterkami v ruce. Úkolem bylo dojít do 2. třídy, kde na ně čekal DUCH s nádobou, ze které musely rukou vylovit jednoho pavouka a přinést ho zpět do školní družiny. Samozřejmě strašidla byla v akci a velice si to užívala
J. Po zkoušce odvahy jsme se společně přesunuli, opět po tmě, do tělocvičny, kde na nás čekal opět DUCH a navíc“ strašidelný stůl“, na kterém stálo ošklivě vypadající pití a jídlo. Pití mělo zelenou barvu a plavali v něm pavouci, mouchy a žížaly. Jako moučník jsme měli lidské prsty. Než jsme se ale pustili do tohoto vynikajícího občerstvení, čekalo nás ještě jedno překvapení. Na příkaz paní vychovatelky se nám totiž odhalil tajemný DUCH a zmiňovaná strašidla. Z ducha byla najednou naše bývalá paní vychovatelka Lenka a ze strašidel byli najednou naši velcí kamarádi Renátka, Eliška, Lucinka a kluci Ráďa a Luky. Po posilnění vynikajícím občerstvením vypukla „strašidelná diskotéka“ pouze s baterkami, kterou jsme si opravdu všichni moc a moc užili. Včetně paní vychovatelek J. Po tomto náročném večeru nás už čekala pouze jedna věc, a to gratulace, předání diplomů za statečnost a odvahu a předání sladkých odměn. Na závěr už jen snad to, že se nám HALLOWEENSKÉ STRAŠENÍ moc líbilo a že se už MOC těšíme na příští rok J. Foto zde.