O školní jídelně -

O školní jídelně

Š K O L N Í   J Í D E L N A
Vedoucí školní jídelny: Marie Juhaniaková, tel. 380322159, jidelna@zsbenesovnc.cz

Naše škola je zapojena do projektů Ovoce do škol a Mléko do škol. Jídelna se také svými výrobky zapojuje do akcí školy, jako jsou vánoční a velikonoční trhy, zápis prvňáčků, při různých soutěžích připravuje za odměnu "sladkou tečku". Připravuje i vítězná jídla z ankety Vaříme dle přání dětí. Chceme prezentovat školní stravování jako smysluplnou a důležitou součást školního systému. Naší hlavní činností je ale školní stravování. V jídelně se stravuje 90% docházejících žáků ZŠ, pro mateřskou školu zajišťujeme stravu pro všechny docházející děti. Provozujeme také závodní stravování pro zaměstnance školských zařízení.

Přihláška ke stravování na školní rok 2020/2021 pro MŠ ... ZDE

Přihláška ke stravování na školní rok 2020/2021 pro ZŠ ... ZDE