O školní jídelně -

O školní jídelně

Š K O L N Í   J Í D E L N A
Vedoucí školní jídelny: Marie Juhaniaková, tel. 380322159, jidelna@zsbenesovnc.cz

Naše škola je zaregistrovaná v projektu Škola plná zdraví, kterou zajišťuje firma Bonduelle, jsme zapojeni do projektů Ovoce do škol a Mléko do škol. Prezentujeme se jako Zdravá škola.
Jídelna se také svými výrobky zapojuje do akcí školy, jako jsou vánoční a velikonoční trhy, zápis prvňáčků, při různých soutěžích připravuje za odměnu "sladkou tečku". Připravila vítězná jídla z ankety Vaříme dle přání dětí. Chceme prezentovat školní stravování jako smysluplnou a důležitou součást školního systému. Naší hlavní činností je ale školní stravování. V jídelně se stravuje 75% z docházejících žáků, pro mateřskou školu v Benešově a Pohorské Vsi zajišťujeme stravu pro všechny docházející děti. Provozujeme také závodní stravování pro zaměstnance školských zařízení.

Přihláška ke stravování na školní rok 2020/2021 pro MŠ ... ZDE

Přihláška ke stravování na školní rok 2020/2021 pro ZŠ ... ZDE